השתלת גבות – האם כדאי לבצע השתלת שיער בגבות בישראל או בטורקיה ?

איפה הכי משתלם לעשות השתלת גבות? כמה עולה השתלת גבות בארץ ובחו"ל?  גם לכם נמאס להסוות את הדלילות, הצלקת או את הקרחות בגבות עם איפור "קבוע" או עם קעקוע שדוהה כל כמה חודשים? גם לכם מפריע שאחרי כל זה הגבות עדיין לא באמת נראות טבעיות?
תוכן העיניינים
השתלת גבות

השתלת גבות

ודאי תשמחו לדעת שניתן להחזיר את החיוך והבטחון העצמי, ולפתור את הדלילות בגבות לצמיתות ע"י השתלת גבות. השתלת גבות היא הפתרון היחידי שפותר את הבעיה באופן קבוע שגם מעניק מראה טבעי, וגם משתלם.

בדומה לעולם השתלות השיער, השתלת גבות לגברים פופולרית בדיוק כמו השתלת גבות לנשים. אם גם אתם התחלתם להתעניין ולחפש המלצות איפה כדאי לעבור השתלת גבות בישראל בטח תהיתם כיצד מתבצע התהליך, כמה עולה השתלת גבות בארץ ובחו"ל, ואיפה מומלץ לעבור השתלת גבות, כך שתקבלו את העבודה האיכותית והמקצועית ביותר שתביא למראה גבות אסטטיות, טבעיות ומושלמות.

למי זה מתאים?

השתלת גבות מתאימה לנשים וגברים שסובלים מאזורים דלילים, ומקרחות חלקיות או מלאות בגבות. ניתן לעבור את הטיפול בכל גיל. לרוב מטופלים יסבלו מקרחות בגבות בשל מחלות עור שונות (כגון אלופציה אראטה), נשירת שיער גנטית, טריכוטילומניה (מריטת שיער כפייתית), שינויים הורמונליים, פגיעה פיזית כמו כוויה, טיפולים רפואיים כמו כימותרפיה, בעיות רפואיות כמו היפותירואידיזם (תת פעילות של בלוטת התריס) ועוד. 

אחת הסיבות שחשוב להתייעץ עם רופא המתמחה בתחום היא בשל הצורך בהסתכלות רחבה על כלל המצב הבריאותי של המטופל, למשל האם נוטל תרופות לבעיה הרפואית ממנה סובל והאם השתלה אכן תוכל לפתור את הבעיה באופן מיטבי.

כיצד מתבצע התהליך?

השתלת גבות מבוצעת תחת הרדמה מקומית (לכן היא אינה כואבת, פרט לכאב קל של זריקת ההרדמה) והיא אורכת כשלוש שעות. לאחר ההרדמה, יוציא הרופא זקיקי שיער מהאזור התורם הנמצא בחלק האחורי של הקרקפת, וישתיל אותם לאחר סינון ומיון קפדני באזורים הדלילים בגבות. כך בעצם יבצע הרופא מילוי גבות להענקת מראה סימטרי וטבעי. ההשתלה מתבצעת בשיטת FUE שנחשבת כיום לטכניקה המתקדמת והמובילה בעולם. אחד מיתרונות השיטה הבולטים היא שהיא לא מותירה צלקות נראות לעין לאחר ההשתלה. 

בשונה מהשתלת שיער, בהשתלת גבות יושתלו במקרים מסוימים שערות ארוכות יותר משיערות הגבה הנורמליות, כאשר המטרה היא לראות בצורה ברורה את זווית וכיוון צמיחת השיערה, שהינן חשובות במיוחד בהשתלת גבות. הנושא קריטי לצורך עיצוב והתאמת מראה הגבות למבנה הפנים, להענקת מראה גבות טבעי ולהשגת תוצאות אסתטיות ומושלמות.

למה לצפות אחרי השתלת גבות?

בשלב הראשון, כחודש עד חודש וחצי לאחר ההשתלה, השיער שהושתל בגבות ינשור בהדרגה. חשוב לדעת כי נשירת השיער היא צפויה ונורמלית לגמרי ולכן אין כל סיבה לדאגה. לאחר שלב הנשירה, השיערות שהושתלו יצמחו מחדש והפעם לצמיתות. ניתן לראות תוצאות מלאות עד לשנה ממועד ההשתלה. בנוסף, ייתכנו כאבים מקומיים ואף נפיחות באזורים הרלוונטיים, כאבים אלו הם נורמליים, ויחלפו לרוב במהירות כפי שהופיעו.

מחיר השתלת גבות בישראל VS מחיר השתלת גבות בטורקיה

טעות נפוצה היא המחשבה שהכי זול לעשות השתלת גבות בטורקיה. 

האמנם? 

מסתבר שההפך הוא הנכון!  

השתלת גבות בישראל משתלמת יותר מבחינה כלכלית וכמובן מתבצעת בצורה מקצועית ואיכותית יותר מאשר השתלת גבות בטורקיה ברוב המקרים. כן, כן, שמעתם נכון! אנו מציעים מחיר השתלת גבות בישראל אטרקטיבי יותר מאשר מחיר השתלת גבות בטורקיה!

איך זה יכול להיות?

ככל שמס' הזקיקים אותו אנו נדרשים להשתיל הוא גבוה יותר כך למעשה משתלם יותר לבצע את השתלת השיער בחו"ל. הסיבה היא שמחיר החבילה מורכב ממחיר ההשתלה + מחיר הטיסה, ההעברות, המוניות, המסעדות ובית המלון. כשעלות ההשתלה עצמה היא בעלת נפח קטן יחסית מסך העלות הכוללת. כאשר אנו מבצעים השתלת גבות בארץ, איננו נדרשים לשלם על כרטיסי טיסה, מוניות, בית מלון ויש צורך בפחות ימי חופש ממקום העבודה, ומספר הזקיקים הנדרשים נותר קטן באופן יחסי (200-300 זקיקים) להשתלת שיער רגילה. לכן משתלם במיוחד לעבור השתלת גבות בישראל, הן מבחינת המחיר, הן מבחינת רמת הצוות (בישראל החלקים הקריטיים מבוצעים ע"י רופא/ה) והן מבחינת תוצאות איכותיות ללא פשרות.

אז כמה עולה השתלת גבות?

מחיר השתלת גבות בישראל הוא 7000 ₪ בלבד!!!

מחיר השתלת גבות בטורקיה עולה כ-8500 ₪.

מלבד המחיר המשתלם, אחד היתרונות הבולטים של השתלת גבות בישראל היא העובדה שהיא מבוצעת על ידי רופא. השתלה דומה בטורקיה לצורך ההשוואה, תבוצע לרוב על ידי טכנאים תחת פיקוח של רופא. כלומר, העבודה בפועל תתבצע ע"י הטכנאים והרופא לרוב יבצע את הייעוץ טרם ההשתלה וייכנס פעם או פעמיים במהלך ההשתלה לדקות ספורות כדי להציץ ולבדוק אם הדברים מתנהלים לשביעות רצונו.

יתרונות נוספים לבחירת השתלת גבות בארץ הם:
תקשורת ישירה מול הקליניקה, התנהלות בעברית מול הקליניקה. 
הגעה לפגישת אבחון וייעוץ מסודרת עם הרופא טרם ביצוע ההשתלה, ללא כל התחייבות.
השתלת גבות המבוצעת ע"י רופא ולא ע"י טכנאים.
עבור ישראלים רבים הפסד של 3-5 ימי עבודה לצורך הנסיעה לחו"ל לא תמיד מתאפשר, וגם אם מתאפשר הוא יסתכם בהפסד כספי לא מבוטל.
ישראלים רבים חוששים מביצוע הליכים רפואיים מחוץ לגבולות המדינה.  
כאשר אנו בוחרים לעבור את הפרוצדורה בארץ, נוכל להגיע אל הקליניקה עם בן משפחה או חבר קרוב שילווה אותנו. לרוב האנשים יהיה קשה יותר למצוא מלווה שיסכים לטוס איתם לחו"ל למס' ימים. 
מחיר משתלם ללא תחרות 
התאמת הגבות למבנה הפנים להענקת מראה טבעי ומושלם
אחריות מלאה על ההשתלה

 

גם אתם רוצים גבות טבעיות ומושלמות? לפגישת ייעוץ ללא תשלום חייגו עכשיו 058-4664664

רוצים לקבל מידע נוסף?

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר:

אודות prpclinic

PRP clinic הינה קליניקה המתמחה בטיפולים אסתטיים והזרקות PRP, iPRF, PRGF, CGF ומזותרפיה בתל אביב ובחיפה:

טיפולים ריגנרטיביים