פלזמה ג‘ל / נטורל פילר – חומר מילוי 100% טבעי משפיע בדומה לחומצה

מעוניינת בטיפול להצערת עור הפנים? רוצה לדעת אך להיפטר מ‘פני הבולדוג‘? מילוי באמצעות הזרקות פלזמה ג'ל עשוי להתאים עבורכם.
תוכן העיניינים

מילוי באמצעות פלזמה ג'ל הוא אחד הטיפולים החדשניים ביותר לשיפור מראה עור הפנים. זהו טיפול טבעי למילוי נפחים והצערת עור הפנים,  ומסתמן כאחד החידושים המרגשים ביותר בתחום מיצוק והתחדשות העור. הטיפול מתאים לנשים וגברים בכל הגילים.

עור הפנים שלנו הוא כל כך יקר, הוא מבטא את כל האישיות שלנו בכל סיטואציה בחיים. אך לצערנו עור הפנים הדק הוא גם רגיש מאוד לפגעי הזמן. באופן טבעי, בחלוף השנים הגוף מפחית את ייצור הקולגן, והדבר משפיע על מראה ומרקם העור. עור הפנים הופך לרפוי ומקומט, הוא מאבד מגמישותו ומנפחו, וכל מראה הפנים שלנו משתנה.

השינויים בעור הפנים מטרידים ומפריעים לכולם, ואנו תמיד מחפשים אחר הדרכים לשמר את מראה עור הפנים ולתקן את פגעי הזמן. ואכן ישנם טיפולים שונים להצערת עור הפנים ומיצוק העור. אך לא כולנו מתלהבים מהליכים כירורגיים יקרים ומסוכנים, או טיפולי מילוי המבוססים על חומרים כימיים או חומרים ממקור חיצוני, העלולים לגרום לתופעות לוואי וסיבוכים.

פלזמה ג'ל הוא טיפול מילוי המתאים לכל הנשים והגברים המחפשים פתרון איכותי ויעיל. פתרון שאינו עושה שימוש בחומרי מילוי ממקור חיצוני או הליכים כירורגיים פולשניים ובעלי תופעות לוואי. זהו טיפול אורגני טבעי המאפשר לשחזר את נפח עור הפנים, ולעודד את ייצור הקולגן. 

מבחינת התוצאות, הטיפול יעיל כמו טיפולים אחרים, אך נחשב לבטוח יותר. הזרקות פלזמה ג'ל הן הזרקות של חומר מילוי ביולוגי שמקורו בדמו של המטופל, דבר המפחית את הסיכונים של תופעות אלרגיות.

צנטריפוגה להכנת פלזמה ג׳ל
צנטריפוגה להכנת פלזמה ג׳ל

מה זה מילוי פלזמה ג‘ל?

מילוי פלזמה ג'ל מתאים לצורך העלמת קמטים, מילוי נפחים, מיצוק העור והצערת עור הפנים, הצוואר והידיים. באמצעותו ניתן לתת מענה לבעיות שונות במראה העור, ולהשיג תוצאות ארוכות טווח. וזאת בצורה בטוחה ויעילה.

הטיפול מתחיל בהכנת הפלזמה ג'ל, וזאת באמצעות לקיחת כמות קטנה של דם מגופו של המטופל/ת (כ-22 מ“ל). לאלו המכירים את טיפולי ה-PRP, מדובר בהליך דומה. 

דגימת הדם תוכנס לצנטריפוגה על מנת להפיק ממנה פלזמה עשירה בטסיות דם (Platelet Rich Plasma). בפלזמה זו נמצאים גורמי גדילה טבעיים של הגוף, והם תורמים להתחדשות הרקמות באזורים המוזרקים.

את הפלזמה המופקת מכניסים לפלזמה אינקובטור, שם תעבור תהליך חימום לצורך הפקת חומר המילוי. בסוף התהליך יתקבל הג‘ל בכמות של 12 מזרקי חומר מילוי מוכנים לשימוש. את הג‘ל המתקבל ניתן להזריק באזור אותו אנו מבקשים למלא, בהתאם לתכנית הטיפולית שנקבעה.

הטיפול כולו, כולל הכנת הפלאסמה ג‘ל וההזרקה, אורך כ 60-90 דקות. תוצאות ייראו מייד בתום הטיפול, וניתן לחזור לשגרה מלאה ללא צורך בזמן התאוששות.

החשש המרכזי בטיפולי מילוי הוא המראה הקשיח והלא טבעי של האזור המוזרק. מהבחינה הזו הג‘ל הוא הטיפול המביא את התוצאות הטבעיות ביותר. הג‘ל המתקבל הוא בעל צבע ומרקם הדומה לשומן הטבעי של הגוף, מה שתורם להשגת תוצאות בעלות מראה ותחושה טבעית. אזורי המילוי ישמרו על תחושה רכה וטבעית, בשונה מחומרי מילוי אחר הנראים קשים ולא טבעיים.

באמצעות הטיפול ניתן לתת מענה לבעיות שונות הכוללות קמטים וקמטוטים, עור נפול, מילוי שפתיים, לחיים ואזורים אחרים. ובאופן כללי לתת מענה לבעיות הזדקנות העור. הטיפול עצמו אינו כואב, מלבד אי נוחות רגילה של הזרקות. על מנת להקל על המטופלים אנו משתמשים בחומר אלחוש מקומי.

פלזמה ג‘ל – הרבה יותר מטיפול למילוי נפחים

התוצאות המיידיות של פלזמה ג‘ל הן מילוי נפחים, ואכן זוהי אחת הסיבות המרכזיות לטיפולים. אפקט המילוי מורגש מייד לאחר הטיפול, ונמשך כ 3-6 חודשים. אך הפלזמה ג‘ל היא הרבה יותר מחומר מילוי, זהו טיפול המביא לשיפור המראה והתחושה של העור.

הפלזמה עשירה בגורמי גדילה המעוררים תהליך של ביו – סטימולציה המעודד את ייצור הקולגן והתחדשות העור. מלבד השיפור המיידי, כתוצאה ממילוי הנפח, המטופלים והמטופלות צפויים לחוות שיפור נוסף במראה העור גם בשבועות שלאחר הטיפול, זאת בזכות תהליכי ההתחדשות הטבעיים שמעורר הטיפול.

פלאזמה אינקובטור
פלזמה אינקובטור

פלזמה ג‘ל לעומת טיפולים אחרים

בגלל האופי המיוחד של הטיפול, המבוסס על חומר ביולוגי המופק מתוך דמו של המטופל, הטיפולים נחשבים לבטוחים יותר. באופן כללי הם מתקבלים טוב יותר על ידי המטופלים מאשר טיפולים המבוססים על חומרים ממקור חיצוני.

בטיפול זה החומר מופק בקלות מתוך דמו של המטופל, ללא צורך בהליך כירורגי, ואינו חושף את המטופל לתופעות אימונולוגיות או העברת מחלות וזיהומים ממקורות חיצוניים.

טיפול זה מוכר בעולם, יעילותו ובטיחותו הוכחו. המחקרים מראים סימנים כי להזרקות גורמי הגדילה ישנן השפעות חיוביות הנמשכות מספר חודשים, ותורמות להגברת ייצור הקולגן ומיצוק העור בטווח הארוף

הזרקות פלזמה ג‘ל מבוססות על גורמי גדילה המזוקקים מטסיות הדם, ולכן נשאלת השאלה מה מבדיל את הג‘ל מהזרקות ה-PRP רגילות. ההרכב המיוחד של הג‘ל גורם לשחרור אטי וממושך של גורמי גדילה, מה שמסייע בקבלת תוצאות גם בטווח הארוך. אופן ההפקה ויתרונות ההליך נבדקו ופורסמו בג׳ורנלים רפואיים, לדוגמא כאן.

יתרון נוסף של הזרקות פלזמה ג‘ל הוא המחיר. בהשוואה לטיפולים אחרים ניתן לקבל תוצאות טובות בעלות משתלמת יותר. עלות טיפול פלזמה ג‘ל היא כ-5500 ש״ח. הטיפול מעניק לכם 12 מזרקים לצורך מילוי. אילו היינו משתמשים בחומצה היאלורונית, כמות שכזו הייתה עולה לפחות 14,000 ש״ח – מדובר בטיפול בפחות ממחצית העלות.

לכל סוג של טיפול יש יתרונות ויש חסרונות, וכך גם להזרקות פלזמה ג‘ל. למרות יתרונותיה הרבים, הטיפול  הראשון מחזיק מעמד כשלושה חודשים ולאחר מכן תוצאותיו פוחתות. אך החדשות הטובות הן שהטיפולים החוזרים מחזיקים לתקופה של כ 9-12 חודשים.

   • הדרך הטבעית ביותר להפוך את הזדקנות העור.

   • הטיפול מעניק תוצאות בעלות מראה טבעי מעודן התואם למבנה הפנים.

   • אינו גורם לתגובה אלרגית, או לתופעות לוואי ארוכות טווח.

   • מתאים גם לאנשים בעלי רגישויות לטיפולי מילוי באמצעות חומצה היאלורונית

   • ניתן לעשות בכל גיל כטיפול הטבעי ביותר למניעת הזדקנות העור.

   • מתאים לנשים ולגברים בכל הגילים.

   • טיפול חסכוני בהשוואה לטיפולים אחרים.

  PRP CLINIC – הכתובת שלכם לטיפולי הזרקת פלזמה ג‘ל

  כל אחד ואחת סובלים מבעיות שונות בעור הפנים, ובאמצעות הזרקות פלזמה ג‘ל ניתן לתת מענה למגוון בעיות. אתם מוזמנים ומוזמנות לפגישת ייעוץ אצלנו במרפאה. במהלך השיחה נאבחן את הבעיות בעור הפנים ונמליץ על הטיפול המתאים. במרפאתנו תוכלו לקבל מגוון טיפולים אסתטיים, הכוללים הזרקות פלזמה ג‘ל מתקדמות.

  בעזרת טיפולי פלזמה ג‘ל ניתן להשיג מדהימות ללא צורך במתיחת פנים. זאת ללא צורך בהליכים כירורגיים וללא תופעות לוואי. זוהי הבחירה של נשים וגברים המחפשים פתרון יעיל המשפר את מראה עור הפנים, ומאפשר לשמור על מראה טבעי.

   PRP CLINIC היא מרפאה ייחודית המתמחה בטיפולים אסתטיים עם התמחות מיוחדת בטיפולים ביולוגיים. אנו עושים שימוש בשיטות המתקדמות ביותר. השיטות פותחו באמצעות ידע מחקרי ומעוררות תהליכים התחדשות טבעיים ופחותי תופעות לוואי. אפשר לקרוא עוד על טיפול ערפד וטיפול PRP לשיער. השאירו פרטים לצורך קביעת פגישת ייעוץ.

  רוצים לקבל מידע נוסף?

  אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר:

  אודות prpclinic

  PRP clinic הינה קליניקה המתמחה בטיפולים אסתטיים והזרקות PRP, iPRF, PRGF, CGF ומזותרפיה בתל אביב ובחיפה:

  טיפולים ריגנרטיביים