סקין בוסטר – המדריך המלא

תוכן העיניינים

עור הפנים שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו. מול המראה, מול בני הזוג, בעבודה. תווי הפנים שלנו הם המידע הראשון שאנחנו מעבירים במפגש בלתי אמצעי. לכן, חשוב לנו שהנראות שלנו תשדר חיוניות ובריאות. אחד הטיפולים היעילים ביותר לעור הפנים הוא טיפול הסקין בוסטר. במהלך הטיפול מזריקים לנקודות מסוימות בעור הפנים כמויות מדודות של חומצה הילאורונית.

במרפאה שלנו אנחנו מאמינים שאין פנים שאין בהם אסתטיקה. כל פרצוף הוא פרצוף אנושי, ומשכך אוצר בתוכו יופי רב.  בהתאם, בשירותים שאנחנו מעניקים, אנחנו עושים שימושים בכלי הרפואה האסתטית במטרה להבליט ולמקד ולחשוף את היופי הטבעי של הלקוחות שלנו. להעניק תשומת לב ראויה לעור הפנים, ולהשיב לו את הזוהר והברק.

מהי חומצה הילאורונית?

 חומצה הילאורונית היא חומר טבעי המופרש בכל חלקי הגוף, וחיוני לתהליכים פיזיולוגיים רבים, ביניהם: תיקון רקמות, תפקוד הסחוס במפרקים, ושמירת לחות העור. לאחרונה אף התגלה כי ייתכן והחומצה הילאורונית מסייעת במניעת התפתחות של גידולים סרטניים. 

בטיפול הסקין בוסטר, מזריקים את החומצה ההילאורונית לחלק העליון של רקמת העור האמצעית (הדרמיס), הקרוי פפילרי. החומצה גורמת לייצור תאי פיברובלסט (תא סיב), שבתורם מביאים להגברה של ייצור קולגן ואלסטין, חלבוניים סיביים החיוניים למידת הגמישות והאלסטיות של העור. 

תהליכים פיזיולוגיים אלה, המתרחשים באופן טבעי ורק מואצים ומוכוונים באמצעות הסקין בוסטר, מביאים לתוצאות מדהימות ! עור הפנים הופך יותר זוהר, חלק ומבריק. מכאן שמו של הסקין בוסטר – התכונות הטבעיות והגולמיות של עור הפנים מקבלות “בוסט” כולל, שמשווה לעור הפנים מראה צעיר ורענן. 

 

גבה
עור פנים רך (קריידיט: pexels)

חומצה הילאורונית – מוצלבת ולא מוצלבת – מה ההבדל?

חיפוש קצר בגוגל מגלה שהחומצה ההילאורונית הפכה לכלי רב שימושי ברפואה האסתטית של ימינו. היא משמשת לפיסול פנים, העלאת נפח, הסרת קמטים, מילוי שפתיים, ועוד ועוד. חשוב לדעת שקיים הבדל מסוים בין החומצה ההיאלורונית המשמשת להעלאת נפח ומילוי העור, לבין השימוש שנעשה בסקין בוסטר.

הקשרים התוך – מולקולריים בתוך החומצה ההילאורונית, בצורתה הטבעית בגוף, הם חלשים, מה שגורם לחומר להיות בעיקרו במצב נוזלי, ובשרידות נמוכה (כלומר, מתפרק בקלות). חומצה הילאורונית מהסוג הזה נקראת גם חומצה הילאורונית לא מוצלבת (באנגלית: non cross linked hyaluronic acid), ובה נעשה שימוש בסקין בוסטר.

לעומת זאת, בחומצה הילאורונית להעלאת נפח, הקשרים המולקולוריים יותר חזקים. לשם הפיכת הנוזל לחומר סמיך יותר ובעל עמידות גבוהה יותר בעור. חומצה הילאורונית מהסוג הזה נקראת חומצה הילאורונית מוצלבת (ובאנגלית: (cross linked hyaluronic acid.

תוצאה טבעית
עור מטופח (קריידיט: pexels)

למי מתאים הטיפול בסקין בוסטר?

הטיפול בסקין בוסטר מומלץ לכל מי שמעוניינת במראה זוהר, צעיר ורענן יותר של עור הפנים. הטיפול מומלץ במיוחד במצבים הבאים: 

 • ירידה בגמישות עור הפנים 
 • עור פנים קמטוטי 
 • נשים המעוניינות לשפר את המרקם והמגע של עור הפנים
 • עור פנים יבש
 • הבהרת צלקות אקנה
 • עור דהוי ונטול ברק

על הטיפול בסקין בוסטר

 •  השלב הראשון: ביקור מקדים במרפאה. לפני הכל, אנחנו ממליצים להגיע לפגישת התייעצות עם הרופא המטפל. בפגישה זו המטפל ייוודע למצב העור של המטופלת, ייחשף לרגישויות קיימות בעור (אם ישנן) ויגבש תכנית טיפול מתאימה, בהתאם לרצונה של המטופלת. 
 • השלב השני: הטיפול עצמו. לאחר אלחוש והרדמת האזורים הרלוונטיים בעור הפנים, המטפל מזריק את הסקין בוסטר למיקומים ייעודים בפני המטופלת. הדבר יתבצע בהתאם לתכנית הטיפול. 
 • משך הטיפול: כחצי שעה לערך, כאשר ההזרקות עצמן נמשכות רבע שעה.
 • כמות טיפולים נדרשת: בדרך כלל, על מנת להגיע לתוצאה אופטימלית, מומלץ לבצע 3 טיפולים. הטיפולים יבוצעו במרווחים של מספר שבועות בין טיפול לטיפול. 
 • תופעות לוואי: ההזרקות עלולות לגרום לנפיחות, אדמומיות, ושטפי דם בעור הפנים. תופעות אלה חולפות במהירות, לרוב לאחר מספר ימים עד שבוע.

כמה עולה טיפול סקין בוסטר?

טיפול באמצעות סקין בוסטר עולה 1,200 ש״ח למזרק.
אבל קיימות אפשרויות אפשרויות נוספות טובות ומשתלמות מאד.

למידע נוסף לגבי תמחור, אפשר לפנות אלינו.

האם הטיפול בסקין בוסטר בטוח?

כאמור, החומצה ההיאלורונית היא חומר המופק באופן טבעי בגוף, ולכן בטוחה לחלוטין לשימוש לצרכים קוסמטיים, ואף הוכרה ככזאת על ידי גופי בריאות רשמיים, וביניהם ארגון התרופות האמריקאי (ה-FDA). כמובן, גם לחומצה הילאורונית (כמו לכל חומר אחר)  יתכנו תגובות פיזיולוגיות קיצוניות, אך אלה נדירות ביותר.

במרפאה שלנו, הטיפולים נעשים על ידי אנשי מקצוע בעלי מומחיות והכשרה מתאימים, כך שהמטופלות שלנו יכולות ליהנות מהטיפול בידיעה שהן בידיים בטוחות.

והנה דוגמא לכמה מפורסמות הוליוודיות שנהנות מהשימוש בסקין בוסטר.

רוצה להתייעץ ? נשמח לדבר ! 058-4664664

רוצים לקבל מידע נוסף?

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר:

אודות prpclinic

PRP clinic הינה קליניקה המתמחה בטיפולים אסתטיים והזרקות PRP, iPRF, PRGF, CGF ומזותרפיה בתל אביב ובחיפה:

טיפולים ריגנרטיביים