כתבות – PRP Clinic

הנחיות לפני ואחרי טיפול PRP לשיער

גברים רבים ונשים רבות הסובלים מנשירת שיער, הידלדלות שיער והתקרחות בדרגות שונות, בוחרים לעבור טיפולי PRP לשיער במטרה לבלום את נשירת השיער, לחזק את השיער הקיים ולעודד צמיחת שיער מחודשת. מטופלים רבים שואלים אותנו מהן ההנחיות עליהן יש להקפיד לפני ואחרי טיפול PRP כדי למקסם תוצאות טיפול PRP ולהגיע לצמיחה מיטבית ולמראה שיער בריא וחזק. אם כן, ריכזנו לפניכם המלצות לטיפול PRP בדגש על הנחיות לפני ואחרי טיפול PRP לשיער. ראשית יש לוודא שנעבור את הטיפול אצל רופא מורשה בלבד. לפי הנחיות משרד הבריאות הישראלי, טיפול PRP בישראל ניתן לעבור אצל רופא מורשה בלבד, היזהרו ממרפאות שחוסכות על חשבונכם. לאחר שוידאנו פרט חשוב זה, יש לוודא את התאמתנו לטיפול PRP. אומנם טיפול PRP לרוב מתאים לגברים ונשים בכל הגילאים, אך בחלק מהמקרים הטיפול בכל זאת אינו מתאים לכולם, לכן ישנה חשיבות עליונה בהתייעצות עם רופא מומחה בעל ניסיון בתחום שיקום השיער. דוגמא אחת לחוסר התאמה לטיפול PRP לשיער היא מטופל שהינו קירח לחלוטין. הטיפול אינו מתאים לקרחת מלאה אלא לקרחת חלקית בלבד, ויש צורך בשיער קיים על הראש כדי לראות תוצאות של האטת הנשירה, עיבוי השיער הקיים ועידוד הצמיחה המחודשת. דוגמא נוספת לחוסר התאמה לטיפול היא במקרים של מטופלים הסובלים ממחלות שונות, כגון זיהום, סרטן או אנמיה. בחלק מהמקרים כן

קרא עוד »

טיפולים נוספים ב- PRPClinic

עיצוב ופיסול ישבן ע״י חומצה היאלורונית – הגדלת ישבן

עיצוב ופיסול הישבן ע“י חומצה היאלורונית הפך להיות הליך מקובל בקרב נשים וגם גברים המעוניינים בהגדלת ישבן או שיפור המראה האסתטי של הישבן. ישנם רבים החוששים מהליכים כירורגיים ושתלי סיליקון, והם מבינים כי זוהי הדרך הקלה, המהירה הבטוחה והזולה ביותר לצורך עיצוב הישבן.

המשך קריאה >

הגדלת פין בלי ניתוח – עוד 3 ס״מ לאיבר המין | כולל עיבוי

לא צריך להתבייש לדבר על עיבוי פין והגדלת פין. במסגרת המודעות לנושאי אסתטיקה, גם הגברים פונים לטיפולי הרפואה האסתטית על מנת להיראות טוב ולהרגיש טוב. בדיוק כפי שנשים פונות לניתוחים להגדלת חזה או טיפולים עיבוי השפתיים, כך גם גברים עשויים להתעניין באפשרויות הטיפוליות להגדלת איבר המין.

המשך קריאה >