פיסול אף – כל מה שרצית לדעת

תוכן העיניינים

פיסול אף באמצעות שימוש בחומרי מילוי מאפשר לתקן פגמים ולעצב את מראה האף, זאת ללא צורך בהליכים כירורגיים מורכבים ובלתי הפיכים, הידועים בעלותם הגבוהה, תופעות הלוואי ותקופת ההתאוששות הארוכה. כיום רבים פונים לטיפולי פיסול אף, ביניהם סלבריטאים ואנשי קולנוע וטלוויזיה.

אצל רבות מאיתנו האף הוא נושא כאוב. רבות מאיתנו אינן מרוצות ממראה האף, ומכיוון שהוא נמצא במרכז הפנים, הדבר פוגע לנו בביטחון העצמי. לא תמיד אנו מרוצות מהאף שהעניק לנו הטבע, לפעמים הוא אינו פרופורציונלי לתווי הפנים ועלולים להיות פגמים מסוגים שונים הגורמים לנו לחוסר נוחות. מסיבה זו נשים וגם גברים פנו תמיד לעזרתה של הרפואה הפלסטית וביצעו ניתוחי אף. אך מצד שני הרפואה הפלסטית היא אינה הדבר האידאלי – הטיפולים הם בלתי הפיכים, יקרים ובעלי תופעות לוואי ובשורה התחתונה הם עלולים להעניק מראה אף לא טבעי. לא אחת אנשים מגיעים לניתוחים אלו עם תקוות גדולות, ומסיימים עם מפח נפש גדול.

הבעייתיות של ניתוחי האף הביאה אותנו לחיפוש אחר פתרונות אחרים, פתרונות בטוחים יותר המאפשרים לתקן פגמים ללא תופעות לוואי וללא הליכים מורכבים.

פיסול אף באמצעות חומצה היאלורנית

התשובה לניתוחים הפלסטיים נמצאה בחומצה ההיאלורנית, חומר טבעי ובטוח לשימוש, באמצעותו אנו יכולים לתקן ולהעלים פגמים באף. השימוש בחומר מאפשר לנו לתקן פגמים שונים במראה האף ולחסוך את הצורך בניתוחים כירורגיים לרוב האנשים.

החומצה ההיאלורונית היא חומר המיוצר בגוף באופן טבעי ויש לו חלק חשוב בתהליכים ביולוגיים שונים. אחת התכונות המרכזיות של חומצה היאלורונית היא היכולת שלה לספוג מים עד פי 1000 ממשקלה. כלומר לאחר הזרקה מזערית של החומצה היא מקבלת נפח. באמצעות שימוש נכון, מדוד ומדויק אנו יכולים לנצל את התכונה הזו לצורך פיסול האף.

אף (pexels)
אף (pexels)

פיסול אף אינו יכול לפתור כל בעיה, אך הוא יכול לתת מענה לבעיות אסתטיות שונות. נשים רבות סובלות מגבנון על האף, וזוהי אחת הבעיות אותן ניתן להעלים באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית. כמו כן ניתן להאריך או לעבות את מראה האף. במידה ורוצים לתקן מראה של אף רחב, ניתן לעשות זאת באמצעות מילוי המוסיף לא אורך. ניתן גם לתקן בעיות של אסימטריה ומראה של נחיריים מורחבים.

כמה עולה פיסול אף? העלויות של פיסול אף נעות בטווח המחירים של 1800-2000 ש“ח.

יתרונות הטיפול

פיסול אף באמצעות הזרקות חומצה היאלורונית זוכה לפופולריות רבה, בזכות היתרונות הרבים שלו.

  • חומצה היאלורונית היא חומר המתפרק ונספג בגוף. המשמעות של זה היא שניתן לתקן את התוצאות אם אינכם מרוצים מהן. זאת בניגוד לניתוחים כירורגים אותם ניתן לתקן רק באמצעות ניתוח נוסף.
  • פיסול אף מביא לתוצאות מידיות.
  • השימוש בחומצה היאלורונית הוא אינו דורש תקופת התאוששות ארוכה.
  • מיעוט תופעות לוואי.
  • הליך מהיר וללא כאבים.
  • הליך זול בצורה משמעותית בהשוואה להליכים כירורגיים.
  • תוצאות המחזיקות חודשים רבים, ניתן לחזור על הטיפול.

פיסול אף ועיבוי שפתיים במרפאת PRPclinic
פיסול אף ועיבוי שפתיים במרפאת PRPclinic

חסרונות הטיפול

לצד היתרונות של פיסול אף, ישנם גם חסרונות והוא אינו מתאים לכל מקרה. החיסרון המרכזי הוא שלא ניתן לתקן כל סוג של בעיה. עבור בעיות מסוימות יתכן ואין פתרון אחר מלבד התערבות כירורגית. אך בכל זאת תמיד נעדיף לבדוק את האפשרות של פיסול אף המונע מאיתנו את ההליך הכירורגי.

החיסרון השני הוא שהתוצאות אינן קבועות, בסופו של דבר האף חוזר למראה שהיה לו לפני הטיפול (לאחר חודשים רבים). אך מצד שני יש הרואים בזה גם יתרון, ובכל מקרה תמיד ניתן לחזור על הטיפול.

תופעות לוואי של פיסול אף

חומצה היאלורונית היא חומר טבעי המיוצר בגוף, כך שזהו אינו חומר זר ולכן הוא בטוח לשימוש. תופעות אלרגיות הן דבר נדיר. התופעות השכיחות יותר הן נפיחויות וגירוי בעור, תופעות החולפות מעצמן ואינן דורשות טיפול. יתכנו גם שטפי דם תת עוריים, ניתן לטפל בהם באמצעות קומפרסים חמים. זיהומים הם נדירים יותר, אך ניתן לטפל בהם באמצעות אנטיביוטיקה.

פיסול אף מתאים לנשים וגברים המעוניינים לשנות את מראה האף, תוך כדי הימנעות מהליכים כירורגיים. כמו כן ההליך מתאים לתקן תוצאות מאכזבות של ניתוח אף.

אם גם אתן רוצות לשנות את מראה האף ולתקן פגמים הפוגעים במראה האסתטי של האף והפנים, אתם מוזמנות אלינו לקליניקת PRP Clinic. לנו יש ניסיון בביצוע הזרקות חומצה היאלורונית ואנו פועלים בפיקוח משרד הבריאות.

רוצה פרטים נוספים ? 058-4664664

רוצים לקבל מידע נוסף?

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר:

אודות prpclinic

PRP clinic הינה קליניקה המתמחה בטיפולים אסתטיים והזרקות PRP, iPRF, PRGF, CGF ומזותרפיה בתל אביב ובחיפה:

טיפולים ריגנרטיביים