עם השנים אנו מזדקנים, את הגיל לא ניתן לעצור וזו עובדה, אבל מה לגבי עיכוב תהליכי הזדקנות ?

מזותרפיה הנה טכניקה לא ניתוחית המבוססת על שימוש בזריקות חלבון, מינרלים וויטמינים לרקמת השומן התת עורי ובכך לשפר תהליכי הזדקנות מגוונים, הן של הזקנות העור באזור הפנים, בצוואר, במחשוף, בגב כף היד וכמובן גם מציג שיפור יכולת הצמיחת השיער לאורך זמן. הזרקת החומר לקרקפת מבוצעת באמצעות מחט דקה במיוחד שחודרת עד 2 מ״מ. התרכובת מיועדת להתמודד עם פגעי הזמן, מזג האוויר, חשיפה לשמש ושימוש בתכשירים מזיקים לשיער כמו גם שנויים הורמוננליים (לידה לדוגמא) וכו׳. טיפול מזותרפיה אינו מצריך הרדמה. משך הטיפול הנו קצר מאד ונע בין 15 ל 30 דקות. אין צורך בזמן מנוחה משמעותי וסמוך לסיום הטיפול ניתן לחזור לפעילות מלאה ויומיומית.

בין שנת 1948 לשנת 1952, ביצע מישל פיסטור מחקר בין לאומי בתחום חדש שבו מבוצעת הזרקה תת עורית, בשנת 1958 הוכר התחום רשמית בתקשורת הצרפתית בשם מזותרפיה. האקדמיה הצרפתית הלאומית לרפואה הכירה במזותרפיה כמומחיות ברפואה בשנת 1987. מאז ועד היום, התחום פופלרי במדינות אירופה ודרום אמריקה. יש כ-18,000 רופאים בעולם שמבצעים טיפולי מזותרפיה. 
הליך הזרקת מזותרפיה
הליך הזרקת מזותרפיה
לטובת הצלחת הטיפול, יש צורך ביותר מטיפול אחד, מדובר בסדרת טיפולים שאותה תתאים הרופאה במיוחד לצורך הגעה למטרות הרלוונטיות שהוגדרו. בהרבה מקרים ניתן לראות הטבה כבר לאחר שני טיפולים אך כדאי להישמע לעצת הרופא ולבצע את כל הסדרה, שכן הרופא יודע מה מצב הקרקפת או הפנים ומה היא צריכה.  טיפול מזותרפיה לפנים או לשיער מאט משמעותית את נשירת השיער, משפר את איכות השיער הקיים ומעודד השארות בשלב צמיחה וכניסה לשלב צמיחה בזקיקים באזור. טיפול מזותרפיה לפנים ומזותרפיה לשיער הוא אחד הטיפולים הכי בטוחים שיש ברפואה אסתטית, לטיפול מזותרפיה יש מעט מאד תופעות לוואי עד אפס תופעות לוואי, מדובר בכמות קטנה של חומר ללא השפעה סיסטמית גדולה, בשונה משימוש בפינסטרייד לדוגמא.  מזותרפיה תוצאה ראשונית לטיפול מזותרפיה אפשר לראות לאחר כ-6-8 שבועות מרגע ההזרקה. בדרך כלל, מטופלינו בוחרים בטיפול מזותרפיה ביחד עם הטיפול המשולב, הכולל גם זריקות PRP וזריקות iPRF. ליצירת קשר בנושא מזותרפיה ונשירת שיער: 0584664664

    :*שם

    :דואר אלקטרוני

    :*טלפון

    :פניה

    התקשר עכשיו